į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
KAIP SURASTI LIETUVĄ (2018-01-12)

„Kaip surasti Lietuvą 2018?“

 

Visą mėnesį nuo sausio 13-osios Laisvės gynėjų dienos iki vasario 16-osios „Ąžuoliuko mokyklėlės“ ugdytiniai dalyvaus respublikiniame interaktyviame projekte „Kaip surasti Lietuvą 2018?“. Projekto metu įvairiais būdais tyrinėsime, stebėsime, rinksime informaciją apie Lietuvą, savo miestą Visaginą, artimiausią aplinką, kursime kūrybinius darbelius, keliausime. Projektą baigsime vasario 15 dieną dalyvaudami interaktyvioje respublikinėje viktorinoje.

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Renata

 

 
 
ŠVENTĖS BAIGĖSI, O NUOTAIKA DAR VIS ŠALIA

Štai ir praėjo labai lauktos mūsų Didžiosios šventės. Truputį liūdna kad jos taip greitai baigėsi. Atsigręži atgal ir susimąstai... buvo labai gera. Visa lopšelio-darželio bendruomenė gražiomis idėjomis prisidėjo prie pasiruošimo šventėms: atsakingi darbuotojai įgijo būtinų šventinių atributų, pedagogų kūrybinė grupė, tėveliai, kartu su vaikučiais puošė lopšelio-darželio erdves... sveikinome savo kolegas, linkėjome laimės, sveikatos, sėkmingų metų... Po keleto dienų jau teks atsisveikinti su gražia puošyba... bet šiandien džiaugiamės, kad mūsų sukurta laukimo nuotaika padėjo džiugiai sutikti šventes lopšelio-darželio bendruomenei. Tad dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šventinės nuotaikos kūrimo mūsų lopšelyje-darželyje.

plačiau
 
DIREKTORĖS SVEIKINIMAS

Jos jau ateina... Laukiamos ir nelaukiamos.

Ateina į gatvę, į mūsų namus, į mūsų širdis, kad ir vėl kaip kasmet sušildytų mus, apgaubdamos savąja spinduliuojančia šiluma.

Kad sukviestų tuos, kurių mes visuomet ilgimės, kuriuos mylime, kad jų artume mes patys pasijaustume stipresni ir šiek tiek laimingesni, kad nors akimirkai atitirptų sužvarbę mūsų širdys.

Pasitikime jas.

Šv. Kalėdų ir Naujųjų Metų proga Jums ir Jūsų šeimoms linkiu, kad ateinantis laikas suteiktų gyvenimui naujų spalvų, atradimų ir nestokotų gerų naujienų.

Su šventėmis, mielieji!

 

Direktorė Irena Oficerova

 
 
ILGAMEČIŲ DARBUOTOJŲ PAGERBIMAS (2017-12-29)

Švietimo, kultūros, savivaldos, jaunimo, teisės ir etikos komiteto iniciatyva auklėtojo padėjėja Lijana Steikūnienė apdovanota padėkos raštu už ilgametį darbą lopšelyje-darželyje.

 

plačiau
 
TĘSIAME BENDRADARBIAVIMĄ (2017-12-20)

Tęsiame bendradarbiavimą su socialiniais partneriais – Visagino socialinių paslaugų centru ir gruodžio 19 d. aplankėme centro gyventojus.

Vaikučiai dainelėmis, šokiais, eilėraštukais sveikino visus su artėjančiomis šventėmis.

plačiau
 
DIDŽIŪJŲ ŠVENČIŲ BELAUKIANT

Senovės lietuviai tikėjo, kad Kūčios ir Kalėdos tarsi užbaigia senąjį metų ciklą ir po jo prasideda naujasis, tad ir pasitikti jį reikia atitinkamai pasiruošus.

Vienas svarbiausių šio kalėdinio laukimo simbolių – advento vainikas, turintis sakralią prasmę ir skatinantis darną bei ramybę šeimoje.

Šiame pašėlusiame bėgime, bepasibaigiant metams ir artėjant Didžiosioms šventėms, vertinkim ir branginkim laukimo laiką – adventą, kad galėtume dar daug ką nuveikti tobulindami save, augdami dvasia, sėdami aplink save meilę ir gėrį.

plačiau
 
INFORMACIJA IŠ SEMINARO „SVEIKOS GYVENSENOS UGDYMAS VAIKŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE“

Lopšeliui-darželiui „Ąžuoliukas“ 2012 m. suteiktas Sveikatą stiprinančios mokyklos statusas. Lietuvoje tokių mokyklų yra virš 400 šimtų. Įsiliejimas į Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą padėjo nuosekliai ir sistemingai organizuoti veiklą Sveikatos stiprinimo ir saugojimo srityje. Penkerius metus įgyvendinome Sveikatos stiprinimo programą „Sveikuolis giliukas“. Buvo organizuojama įvairi, įdomi ir visapusiška veikla.

2017 m. lapkričio 21 d. lopšelio-darželio pedagogai organizavo seminarą, kurio metu dalinosi gerąja darbo patirtimi su miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogais. Seminare dalyvavo Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Vaikų sveikatos skyriaus vedėjos pavaduotoja Diana Aleksejevaitė ir Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Nijolė Paulauskienė, Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Agnė Šapokaitė ir specialistė Svetlana Pobiaržina.

plačiau
 
RESPUBLIKINĖ SPORTINIO INVENTORIAUS IŠ ANTRINIŲ ŽALIAVŲ PARODA „DAR GALIU BŪTI NAUDINGAS SVEIKATOS LABUI “

RESPUBLIKINĖ SPORTINIO INVENTORIAUS IŠ ANTRINIŲ ŽALIAVŲ PARODA   DAR GALIU BŪTI NAUDINGAS SVEIKATOS LABUI

 

Nuoširdžiai dėkojame parodos dalyviams už aktyvumą, gražias idėjas ir begalinį kūrybiškumą. Jūsų idėjos pamatytos.  Parodos dalyvių darbus pristatėme seminare Sveikatingumo ugdymas vaikų lopšelyje-darželyje.  Manome, kad Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogės atras nemažai naujų  ir įdomių dalykų, kuriuos panaudos sveikos gyvensenos ugdymui lopšelyje-darželyje.

plačiau
 
„ĄŽUOLIUKO MOKYKLĖLĖS“ UGDYTINIAI BIBLIOTEKOJE (2017-11-15)

„Ąžuoliuko mokyklėlė“ glaudžiai bendradarbiauja su Visagino viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus darbuotojomis. Pasak Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės, knyga gali pakeisti gyvenimą – įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl ir šiais mokslo metais apsilankėme bibliotekoje,  nes itin svarbu vaikams padėti susidraugauti su knygelėmis kuo jaunesniame amžiuje.  Priešmokyklinukai žavėjosi knygų įvairove, jas vartė, „skaitinėjo“.

plačiau
 
GELTONO KASPINO DIENA BITUČIŲ GRUPĖJE (2017-11-17)

Vaikai sukūrė draugystės traukinuką.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   >  >>