į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
SVEIKATINGUMO PRAMOGA „ŽIEMOS IŠDAIGOS“ (2019-01-24)

Lopšelio-darželio sveikatos stiprinimo iniciatyvinė grupė šiemet pradėjo savo veiklą, organizuodama pramogą lauke „Žiemos išdaigos“.

plačiau
 
VIKTORINA „KAD UŽAUGČIAU SVEIKAS“ (2019-01-08)

2019 m. sausio 8 dieną „Ąžuoliuko mokyklėlėje“ vyko viktorina „Kad užaugčiau sveikas“. 

Viktorinos tikslas - ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, sveiką gyvenseną, nuotaikingai rungtyniaujant ir pramogaujant, turtinti žinias apie sveikatos saugojimą ir stiprinimą.

plačiau
 
DARŽELIO GIMTADIENIS (2019-01-10)

    Žodis „šventė“ yra kilęs iš žodžio „šventas“ – tą šventumo momentą ir siekiame perteikti vaikams. Stengiamės supažindinti vaikus su šventimo tradicijomis ir papročiais, atskleidžiame švenčių dvasinius aspektus. Leidžiame vaikams pasijusti tikrais šventės dalyviais rengiantis jai ir jos metu. Padedame vaikams išreikšti save, ugdome savigarbą, meilę savo kultūrai.

plačiau
 
KALĖDOS VAIKŲ ŠIRDYSE

Kalėdinė šventė ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams suteikė daug gerų emocijų.

plačiau
 
GELTONOJO KASPINO DIENA (2018-11-19)

Kiekvienais metais lapkričio 19 diena minima pasaulinė smurto prieš vaikus prevencijos diena. Mūsų vaikų lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ ši diena jau tapo tradicija. Visus bendruomenės narius: vaikučius, jų tėvelius, auklėtojas ir kitus darbuotojus kvietėme prisijungti prie šios akcijos, pasipuošiant geltonu kaspinėliu, nes šios dienos simbolis yra geltonas kaspinas.

plačiau
 
PARODA „RUDUO - ŽIBINTŲ METAS “

Kasmet, kai krinta nuo medžių lapai ir vėjas linguoja nuogas jų šakas, šaltoje žemiškoje būtyje užsidega žibintai. Bet tu žinai, kad būtinai ateis pavasaris, taip pat, kaip žinai, kad upė, sukaustyta ledų, ir vėl tekės.

                                   (Ernestas Hemingvejus)

plačiau
 
ŠIANDIEN DARŽELYJE KOŠĖS DIENA (2018-11-09)

Štai ir baigėsi 2018 metų Sveikatos stiprinimo iniciatyvos renginiai. Šioje rudens savaitėje nuo lapkričio 5 d. iki 9 d. grupėse vyko pokalbiai su vaikais, kodėl sveika ir naudinga valgyti košes, sužinojo iš kokių kruopų verdamos košės.

 

plačiau
 
TĖVELIŲ DĖMESIUI

Gerbiami tėveliai!

Trejų, penkerių, septynerių metų krizės... Tiek daug girdime apie tai. Bet ką iš tikrųjų daryti, kai susiduri su tokiu dalyku?

Kaip pastebėti krizės pradžią, ir kaip atskirti krizę nuo kitų elgesio ir socialinių problemų?

Kaip padėti vaikui sėkmingai įveikti krizę?

Ir kaip patiems tėvams išlikti sveiko proto krizės metu?

Jeigu jums kyla šie ir kiti klausimai, kviečiame jus į konsultaciją–paskaitą apie vaikų amžiaus tarpsnių krizes, kurią ves vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ psichologė Anastasija Jevtiuchova.

Susitikimas įvyks lapkričio 21 d., 17.00 val., muzikos salėje.

 
 
VAIKŲ PROJEKTAS „GRAŽI ŠYPSENA“ (2018-10-19)

Projekto tikslas – skatinti ugdytinius rūpintis savo dantukais, išsaugoti juos sveikus ir gražius.

plačiau
 
EKSKURSIJA Į VISAGINO „VERDENĖS“ GIMNAZIJOS ETNOGRAFINĮ IR ISTORIJOS MUZIEJŲ (2018-10-12)

Spalio 12 dieną „Ąžuoliuko mokyklėlės“ vaikučiai lankėsi Visagino „Verdenės“ gimnazijos etnografijos ir istorijos muziejuje.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   >  >>