į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
EKOLOGINIO GĖLYNO ATNAUJINIMAS

 

Pagaliau sulaukėme pavasario. Atbunda visas gyvosios augalijos pasaulis ir tiesia savo daigelius į saulę. "Aitvariukų" grupės vaikai pirmieji apsilankė ekologiniame takelyje.

 

plačiau
 
ŠOKO TRYPĖ JAUNIMĖLIS

Šiais metais lietuvių liaudies šokių ir ratelių festivalis „Suk, suk ratelį“ skirtas tarmių metams.

Festivalio tikslas - puoselėti senolių palikimą (šokius bei ratelius), ugdyti tautiškumą, draugiškumą.

plačiau
 
PAŽADINKIM PAVASARĮ

Kovo 28 dieną „Skruzdėlyčių“ grupėje vyko netradicinis renginys „Pažadinkim pavasarį“.

plačiau
 
PEDAGOGAI DALINASI PATIRTIMI

2013 m. kovo 26 d. priešmokyklinio ugdymo pedagogė Violeta Liškevičienė ir auklėtoja Jūratė Juršienė dalyvavo Tarptautinėje metodinėje praktinėje konferencijoje „Kompetencijų ugdymo sąlygos: inovatyvūs mokymosi metodai ir motyvuojanti aplinka“. Konferencijos dalyviams  pedagogės pristatė pranešimą „Šviesos stalai - inovacija ir kūrybiškumo laisvė“.

plačiau
 
DRAUGAUKIME

Kovo 18-24 dienomis visoje šalyje vyksta Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ, kurioje dalyvaujame ir mes: lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ugdytiniai ir ugdytojai. Mes skatiname toleruoti draugiškus bendruomenės ir vaikų tarpusavio santykius.

plačiau
 
VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ 2013

Kovo 18-24 dienomis jau 4-ą kartą organizuojama „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, iki šiol žinoma pavadinimu „Savaitė BE PATYČIŲ". Projekto iniciatoriai - emocinės paramos telefonu tarnyba „Vaikų linija" - kviečia nelikti abejingais ir prisijungti prie renginių, kuriais siekiama neleisti pamiršti apie tai, kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas bei kodėl yra taip svarbu ugdyti vaikų toleranciją ir empatiją jau nuo pat mažens.

plačiau
 
O SNIEGAS NE TIK BALTAS

Žiema mums suteikia daug džiugių akimirkų. 

 

 

 

plačiau
 
PRIEŠMOKYKLINUKAI BIBLIOTEKOJE

Jau daugelį metų bendraujame bei bendradarbiaujame su Visagino miesto viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus darbuotojomis – organizuojame įvairius renginius, parodas, nuolatinius apsilankymus bibliotekoje.

plačiau
 
Koncertas skirtas Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti „Gimtinės spalvos“

Į šventę susirinko lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ugdytiniai, „Žiburio“ pagrindinės mokyklos antrokai ir ketvirtokai su mokytojomis.

plačiau
 
Vaikų piešinių konkursas „Jie gyvena knygų pasaulyje“

Kovo mėnesį priešmokyklinės grupės „Ąžuoliuko mokyklėlė“ ir „Pelėdžiukų mokyklėlė"  ugdytiniai dalyvaus vaikų piešinių konkurse "Jie gyvena knygų pasaulyje". Piešinių konkursas skirtas Tarptautinei vaikų knygos dienai. Organizatoriai: Visagino viešoji biblioteka ir Visagino "Verdenės" gimnazijos pradinių klasių mokytoja.

Visiems priešmokyklinių grupių ugdytiniams linkime kūrybiškos  ir aktyvios veiklos.

 
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   >  >>