į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
ĮGYVENDINTAS VAIKŲ SOCIALIZACIJOS PROJEKTAS (2019-06-21)

Socializacija – aktyvus procesas, vykstantis visuomenėje pačiam vaikui dalyvaujant, bendraujant su kitais. Pats aktyviausias socializacijos procesas vyksta vaikystėje. Būtent šiuo laikotarpiu vaikas perima pagrindinius socialinius įgūdžius.

plačiau
 
PRAMOGU ŠALIS 2019

Visagino vaikų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ 2019 m. birželio 3 d. pradeda įgyvendinti socializacijos projektą „Pramogų šalis“. Projektas finansuojamas Visagino savivaldybės biudžeto ir Visagino vaikų lopšelio-darželio biudžeto lėšomis. 

plačiau
 
PIEŠIU ANT AKMENUKŲ (2019-05-22)

Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta, kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas, kaip vaiko noras sužinoti, pažinti...(A. Baltrūnas)

plačiau
 
ŠOKIO DIENOS ŠVENTĖ (2019-05-21)

Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ šokių rateliui „D-Dance“ jau 20 metų vadovauja Danutė Fazilova. Gegužės 20 ir 21 dienomis vadovė sukvietė tėvelius į šokio dienos šventę. Kiekvieną kartą tėvelius žavi vaikų šokiai ir neišsenkantis vadovės tikėjimas vaikų jėgomis, kūrybiškumas ir sugebėjimas, padedantis išpildyti vaikų svajones.

plačiau
 
PAŽINTINĖ KELIONĖ Į CIJONU KAIMĄ (2019-05-08)

Ankstų rytą saulutė džiugino savo spinduliais. Tą gražų rytą priešmokyklinių grupių vaikai važiavo į Cijonų kaimą, Ignalinos rajone. Čia mus pasitiko pelėda, kuri pakvietė kartu praleisti laiką.

plačiau
 
VISOS GĖLĖS ŽYDI MAMOMS

Šį savaitgalį šypsenomis pražys visos gatvės, nes sekmadienis – MAMOS diena.

Mama atiduoda savo jėgas, kad vaikai užaugtų sveiki ir stiprūs. Mama atiduoda savo tvirtybę, kad sūnūs būtų atkaklūs, o dukros išdidžios ir švelnios.

Išsigandai, suskaudo kas – bėgi pas mamą. Prisiglaudei prie Mamytės – ir ramu, ir gera...

plačiau
 
VAIKŲ VELYKĖLĖS (2019-05-26)

   „Bitučių“ grupės vaikai linksmai užbaigė velykinių švenčių laikotarpį. Šventos Velykos - gražiausia pavasario šventė. Tai ne tik bundanti gamta, bet ir margučių dažymas.

plačiau
 
SAULUTĖ BUDINA VISUS

Pavasario saulė prašvito meiliai

Ir juokiasi, širdį vilioja,

Pakilo į dangų aukštai vieversiai,

Čirena, sparneliais plasnoja...

 

Pirmųjų gėlių grožiu gėriesi, kvapią sulą gurkšnoji ir pašto balandžiais visiems skelbi žinią: Tikras Pavasaris!!!  Šis metų laikas mus žavi spalvomis ir atbundančia gamta.

plačiau
 
SUSITIKIMAS BIBLIOTEKOJE

SUSITIKIMAS BIBLIOTEKOJE SU RAŠYTOJU MARIUMI MARCINKEVIČIUMI

plačiau
 
AKCIJA „MANO ŠV. VELYKŲ MEDIS“ (2019-04-17)

Vaikų lopšelio-darželio "Ąžuoliukas" vaikai šiandien prisijungė prie akcijos „Mano Šv. Velykų medis“. Akcijoje dalyvavo visų grupių vaikai. Vaikams talkino tėveliai, auklėtojos. Papuošti medį įvairiausiais kiaušinukais, kabinti juos ant šakelių padėjo darželio direktorė, kiemsargė Lina, auklėtojų padėjėjos ir auklėtojos.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   >  >>