į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
AKCIJA ,,GEGUŽĖ – MĖNUO BE SMURTO PRIEŠ VAIKUS“

    Vaikų lopšelis-darželis "Ąžuoliukas", siekdama formuoti antismurtinius veiksmus, kaip ir kasmet dalyvauja akcijoje „Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus“. 

 

 

plačiau
 
INFORMACIJA BŪSIMŲ PRIEŠMOKYKLINUKŲ TĖVAMS

2016 m. kovo 31 d. Visagino savivaldybės sprendimu Nr. TS-47 nustatytas priėmimo laikas į Visagino ikimokyklinio ugdymo įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupes nuo 2016 m. balandžio 4 d. iki 2016 m. liepos 25 d.

Prašome teikti prašymus į priešmokyklinio ugdymo grupes. Vaikams lankantiems lopšelį-darželį pildyti prašymo formą „Prašymas ugdyti vaiką pagal priešmokyklinio ugdymo programą“, vaikams nelankantiems lopšelio-darželio pildyti prašymo formą „Prašymas priimti vaiką į lopšelį-darželį“.

Prašymų formas galite rasti lopšelio-darželio internetinėje svetainėje www.visaginoazuoliukas.lt arba kreiptis į lopšelio-darželio sekretorę-archyvarę.

Prašymai priimami sekretorės-archyvarės kabinete.

Informacija teikiama tel. (8 386) 74 798, 72 470, 71 484.

 

Pridedame Lietuvos Respublikos švietimo ir moklso ministerijos parengtą informaciją „Priešmokyklinis. Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus“.

 
 
SVEIKUOLIŲ KALVĖ (2016-05-06)

Lopšelio–darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinių grupių, „Pelėdžiukų mokyklėlės“ ir „Ąžuoliuko mokyklėlės“, vaikai gegužės 6 dieną su dviračiais ir paspirtukais skubėjo į „Žiburio“ pagrindinės mokyklos stadioną.

plačiau
 
TEATRO FESTIVALIO DALYVIAI (2016-04-25)

Geri ir blogi veikėjai, liūdni ir linksmi nuotykiai, bėdos ir džiaugsmai padeda vaikui suvokti, kad gyvenimas nėra vienpusiškas. O pasakos pabaiga parodo, kaip jiems dera elgtis. Už melą, blogį ir tinginystę baudžiama, o už teisingumą, drąsą ir gerumą – atlyginama. Pasakos turi aiškią pradžią, veiksmų seką ir pabaigą. Ji – tarsi atskiras pasaulėlis, į kurį pasinėrę atitolstame nuo kasdienybės...

plačiau
 
EKSKURSIJA Į MUZIEJŲ

„Šypsenėlių“ grupė balandžio 18 d. aplankė Visagino Verdenės“ gimnazijos etnografijos ir istorijos muziejų.

plačiau
 
MAŽIEJI GAMTOS BIČIULIAI

Balandis, kaip įprasta, vadinamas švaros mėnesiu. Jau šį savaitgalį sukrus ir maži ir dideli – skubės į akciją „DAROM“.  Tačiau dar nesulaukę savaitgalio, pirmadienio rytą, „Ąžuoliuko mokyklėlės“ ugdytiniai puikiai nusiteikę, lėkte išlėkė į darželio kiemą su šūkiu „Labas rytas, miela gamta, šiandien darom kieme tvarką!“ . Lauke jau laukė darbingai nusiteikę „Pelėdžiukų mokyklėlės“ bei „Nykštukų“ grupės mažieji gamtos mylėtojai. Į talką atėjo ir buvę lopšelio-darželio auklėtiniai, dabar jau 1-ų klasių mokiniai, su mokytojomis D. Abramovičiene ir I. Gaidiene.

plačiau
 
„IŠ KNYGELĖS Į ŠIRDELĘ 2016“ (2016-04-15)

Kovo mėnesį „Ąžuoliuko mokyklėlės“ ugdytiniai dalyvavo Respublikiniame vaikų piešinių konkurse „Iš knygelės į širdelę 2016“. Labai nudžiugino pranešimas, kad mūsų kolektyvinis darbas, kurį kūrėme perskaitę ir aptarę Birutės Mar knygą „Gėlininkė“, pateko ir bus eksponuojamas Lietuvos vaikų ir jaunimo centre.

plačiau
 
EKSKURSIJA Į MUZIEJŲ (2016-04-14)

2016 m. balandžio 14 dieną  Nykštukų grupės vaikai lankėsi Visagino Verdenės gimnazijos etnografijos ir istorijos muziejuje. Mokytoja Marytė Niparavičienė vaikams ne tik papasakojo, kaip seniau gyveno žmonės, tačiau ir parodė senovinius baldus, drabužius, indus, sąsiuvinius ir kitus daiktus. Vaikai ypač susidomėjo staklėmis, mokytoja papasakojo, jog staklėmis senovėje audė rankšluosčius, lovatieses. Mokytoja Marytė supažindino su bitininko profesija, parodė bitininkų naudotus daiktus. Vaikams viskas buvo labai įdomu, net nesinorėjo išeiti.

 

Auklėtoja metodininkė Jūratė Juršienė

plačiau
 
PAREMKIME LOPŠELĮ-DARŽELĮ

Lankančių darželį vaikų tėveliai ar artimieji taip pat galite prisidėti prie paramos lopšeliui-darželiui, nukreipdami 2% pajamų mokesčio dalį!

Šios lėšos bus naudojamos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo paslaugos teikimo kokybei gerinti.

Formą FRO512 su Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ rekvizitais, užpildykite ir pateikite į artimiausią VMI skyrių. Formą užpildyti galite ir elektroniniu būdu, prisijungę prie savo elektroninės bankininkystės. Į formą FRO512 Jums belieka įrašyti savo vardą, pavardę, asmens kodą ir gyvenamąją vietą ir įrašyti lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ įmonės kodą. Užpildykite šią formą ir pateikite į artimiausią VMI skyrių.

Už 2% paramos lėšas, įsigyta ugdymo priemonių ir ūkio reikmių ikimokykliniam ir priešmokykliniam ugdymui organizuoti. Nuoširdžiai dėkojame.

 

VISAGINO VAIKŲ LOŠELIS-DARŽELIS „ĄŽUOLIUKAS“

Įmonės kodas 190231730

Adresas: SEDULINOS AL. 51, LT-31231 Visaginas

Tel. (8 386) 74 798

El. p. info@visaginoazuoliukas.lt

AB Swedbank

Banko kodas 73000

Sąskaita LT30730001000262065

 

Lopšelio-darželio direktorė

 
 
GERUMO NIEKUOMET NEBUS PER DAUG

Kovo 17 dieną Visagino vaikų lopšelio–darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinės „Pelėdžiukų mokyklėlės“ vaikai, nešini savo pagamintomis gėlėmis su užrašu Ačiū, skubėjo į Visagino savivaldybę. Gerumo žiedai tai padėka Visagino savivaldybės politikams ir administracijos darbuotojams už padovanotus bilietus į Klaipėdos jaunimo teatro muzikinį spektaklį vaikams „Voro vestuvės“. Gėlės buvo perduotos merei Daliai Štraupaitei ir administracijos direktoriui Sergejui Mickevičiui. Vaikai bendravo su mere ir administracijos direktoriumi, apžiūrėjo jų darbo vietas, o atsisveikinant gavo dovanėlių, po knygutę apie Visaginą.

Gerumas žmogui reikalingas kaip saulė, kaip oras, kaip vanduo.

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Violeta Liškevičienė

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   >  >>