į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
VAIKAI SVEIKINA DARŽELIO PEDAGOGUS

ŠIANDIEN SPALIO 5 D. PRIEŠMOKYKLINIŲ GRUPIŲ UGDYTINIAI PASVEIKINO PEDAGOGUS SU TARPTAUTINE MOKYTOJO DIENA.

plačiau
 
SVEIKINIMAS MOKYTOJO DIENAI

 
 
JUDĖJIMO SAVAITĖ (2016-09-20)

2016 m. rugsėjo 19 dieną pradėjome vykdyti sveikatos rėmimo projektą  „Gyvenk aktyviai, būk sveikas“. Projekto tikslas – kurti ugdytiniams sveiką ir saugią ugdymo (si) aplinką, tenkinant vaiko poreikį judėti, lavinant judesius ir fizines galias, siekiant fizinės ir dvasinės sveikatos darnos, plečiant bendradarbiavimo ryšius su ugdytinių tėvais ir socialiniais partneriais.

Lietuvos ikimokyklinio ugdymo sampratoje teigiama, kad žmogaus asmenybės ir sveikatos ištakos yra jo ankstyvojoje vaikystėje. Kaip nurodo pasaulinė sveikatos organizacija, 49-53 % sveikatą lemia žmogaus gyvenimo būdas. Taigi sveiko ir saugaus gyvenimo būdo formavimas nuo vaikystės yra labai svarbi sveikatos stiprinimo priemonė.

plačiau
 
MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA DARŽELYJE (2016-09-02)

...ir vėl rugsėjis...

Ir vėl metas apversti smėlio laikrodį,

skaičiuosiantį naujus mokslo metus...

 

     Lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ žaliojoje aikštelėje išaušo šilta, saulėta rugsėjo 1-osios diena, kurią įprasmino Mokslo ir žinių šventė „Po rudenėlio skraiste“. Darželio darbuotojos Žaliąją aikštelę papuošė spalvingais balionais.

plačiau
 
SVEIKINIMAS (2016-08-31)

 „Gyvename šiandien, ir nors mokykla visą laiką žiūri į ateitį, bet ji dirba čia ir dabar“ (Meilė Lukšienė).

 

Ant rudenėjančio dangaus pripieškim saulės spindulių, kad nebeliūdintų žmogaus rugsėjo žingsniai ir tikėkim, dienų spalvotame fone bus gera plaukt rudens upe…

Vėl geltonas rugsėjo takelis atves į darželį mažuosius visaginiečius. Tegul jis būna šviesus, lygus ir linksmas! Lai mokslo metų pradžios šventė sutelkia lopšelio-darželio bendruomenę kilniems ir prasmingiems darbams. Linkiu, įdomių darbų su vaikais, prasmingo bendradarbiavimo su tėvais bei kolegėmis, vieningumo visai pedagogų bendruomenei ir sveikatos. Ugdykime, tobulėkime, kurkime. Visiems gražios šventės ir sėkmingų mokslo metų.

Direktorė Irena Oficerova

 
 
AKCIJA „SAUGI VASARA“ (2016-07-15)

Lopšelio-darželio Ąžuoliukas vaikučiai prisijungia prie  Lietuvos gyvybės draudimo įmonių asociacijos inicijuojamos visuomeninės akcijos „Saugi vasara“. 

plačiau
 
SOCIALIZACIJOS PROJEKTAS VAIKŲ VASAROS UŽIMTUMUI

Pramogų šalis 2016

Birželio 6 d. įvyko smagus ir triukšmingas stovyklos atidarymas, kurios dalyviai - būsimieji priešmokyklinukai - „Šypsenėlių“ ir „Nykštukų“ grupių vaikai. Dvi stovyklos savaites pramogavome, keliavome, žaidėme, sportavome, vyko smagūs, nuotaikingi renginiai. Susipažinome su Zarasų m. apylinkėmis, apsilankėme Šlyninkos malūne, dalyvavome edukacinėje programoje. Daug įspūdžių paliko išvyka į Visagino Sporto centrą, kuriame vaikai šokinėjo ant batuto, išbandė akrobatinį takelį, porolono duobę. Gilinant sveikatingumo žinias, bendravome su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste. Su lopšelio-darželio muzikos mokytoja linksminomės šokdami lietuvių liaudies šokius, ratelius.

plačiau
 
AŠ UŽ LIETUVĄ (2016-06-03)

Pilietinis projektas Aš už Lietuvą! pirmasis pasitinka mūsų valstybės atkūrimo šimtmetį. Jo idėja – padovanoti po gerą darbą savo šaliai ir taip drauge kurti šaunesnę Lietuvą.

Projekto „Aš už Lietuvą! tikslai yra padėti išreikšti pilietiškumą konkrečiais veiksmais, populiarinti savanorystę suteikiant jai naujo žavesio.

 

Kvietimas. Kviečiame padėti išdažyti vaikų žaidimų aikštelių pavėsines.

Kodėl verta įsitraukti?

Turime rūpintis savo vaikais, kad jų vaikystė prabėgtų estetiškoje ir meninėje aplinkoje. sukursime aplinką, kuri skatins vaikų socialinės, pažinimo, meninės ir kitų raidos sričių tobulėjimą.

Kokia nauda bendruomenei?

Susitelks bendruomenė, bus sukurta estetiška aplinka.

Kaip pasiruošti, ką atsinešti?

Turėti darbo rūbus, dažų, teptukų, volelių, gerą nuotaiką ir kūrybiškas idėjas.

 
 
UŽ SAUGIĄ LIETUVĄ (2016-06-03)

Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenė prisijungė prie Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės paskelbtos kampanijos „Už saugią Lietuvą“.

Pasak prezidentės, visi kartu galime pakeisti Lietuvos veidą, padaryti gyvenimą Lietuvoje saugesnį ir šviesesnį.

 
 
„GERUMO GĖLIŲ VAIVORYKŠTĖ“ (2016-05-25)

Gegužės mėnuo – mėnuo be smurto prieš vaikus. Gegužės 25 dieną minima Tarptautinė dingusių vaikų diena.

 

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   >  >>