į pradžią turinys susisiekite  
Metodinė veikla
"BITUČIŲ" GRUPĖS VAIKŲ MINI PROJEKTAS

VAIKŲ PROJEKTAS

 

 
 
SĖKMINGA ADAPTACIJA „PAGRANDUKŲ“ GRUPĖJE (2019-01-31)

 

SĖKMINGA ADAPTACIJA „PAGRANDUKŲ“ GRUPĖJE

plačiau
 
ZIPIO DRAUGŲ VALANDĖLĖ NYKŠTUKŲ GRUPĖJE

Šiais mokslo metais Nykštukų grupėje apsigyveno vabaliukas Zipis, kuris kartu su auklėtoja Nadežda organizuoja Zipio draugų valandėles. Vaikams viskas nauja ir įdomu.

plačiau
 
LOGOPEDĖS PATARIMAI (2018-10-23)

Kalbinio kvėpavimo mokymo svarba

 
 
PALĖDŽIUKŲ MOKYKLĖLĖS VAIKAI KELIAVO Į VERDENĖS GIMNAZIJĄ (2018-10-19)

Nuostabus ruduo, kuris šiais metais tęsėsi taip ilgai... Džiaugdamiesi rudenišku oru, spalio 19 dieną visas būrys „Pelėdžiukų mokyklėlės“ ugdytinių keliavo į Visagino „Verdenės“ etnografijos ir gimnazijos istorijos muziejų.

 

plačiau
 
„MARGASPALVIAI ŽODŽIŲ RAŠTAI“ (2018-03-01)

Mokslininkų edukologų teigimu, ugdymo įstaigoje labai svarbus tėvų dalyvavimas nuolatinėje veikloje. Tėvai turi būti visateisiai vaikų ugdymo partneriai, turi vaidinti pagrindinį vaidmenį vaikų ugdymo procese ir būti skatinami aktyviai įsitraukti į mokyklos gyvenimą. Šeimos vaidmuo, auklėjant augančiąją kartą, apibūdinamas ypatingu jos poveikiu vaiko asmenybei, nes svarbi jos funkcija yra ugdomoji veikla, grindžiama individualumu, giliu vaiko pažinimu. Tėvų dalyvavimas užsiėmimuose, jų vedamos veiklos – ypač vertinga patirtis. Tai didina vaikų pasitikėjimo, saugumo jausmą, motyvaciją ir kt. Tėvai ir pedagogai turėtų bendrauti tarpusavyje, kartu rūpintis vaikais, kalbėtis apie jų problemas, džiaugsmus, kad vaikai matytų šiltus pedagogų ir tėvų santykius. Bendradarbiaudami su šeima pedagogai turi šeimą įtraukti į aktyvų bendravimą su grupe, nes tai viena iš pagrindinių sąlygų, nulemiančių vaikų ugdymo(-si) sėkmę.

plačiau
 
LOGOPEDĖS PATARIMAI (2017-10-24)

LOGOPEDĖS RITOS GALUŠKO PATARIMAI

ARTIKULIACINIO APARATO LAVINIMAS

 
 
SOCIALIZACIJOS PROJEKTAS

SOCIALIZACIJOS PROJEKTAS

 

PRAMOGŲ ŠALIS 2016

 
 
GYVA KOMPOZICIJA – „DRAUGYSTĖS GĖLĖ“ (2017-05-19)

Gegužės 19 dieną vyko renginys – gyva kompozicija „Draugystės gėlė“, skirtas akcijai „Gegužės mėnuo – mėnuo be smurto prieš vaikus“.

plačiau
 
PARODA „VARDAS KITAIP“ (2017-04-14)

 

Siekiant aktyvaus bendradarbiavimo su tėvais, pakvietėme grupės tėvelius dalyvauti parodoje „Vardas kitaip“. Parodoje puikavosi vardai atlikti įvairiomis technikomis.

Dėkojame „Kiškučių“ grupės tėveliams.

                                                                

Auklėtoja metodininkė Jūratė Juršienė

Vyresnioji auklėtoja Daiva Bileišienė

plačiau
 
1   2   3   4   >  >>