į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
Festivalis SUK, SUK RATELĮ

Su kuo prasideda meilė Tėvynei, gimtajam kraštui, jo dainoms, šokiams, tautosakai ir tradicijoms? Su motinos pienu? Su pirmu ištartu žodžiu? Ar su tylia lopšine sklindančia iš motinos lūpų? Mažas vaikelis, kaip kempinėlė, sugeria viską: garsus, melodiją, kalbą, tarmę, jausmus. Visa tai nusėda jo pasąmonėje, o vėliau, ikimokykliniame amžiuje jau formuojasi tautinė savimonė, pagarba etninei kultūrai.

Jau penkis kartus vyko lietuvių liaudies šokių ir ratelių festivalis „Suk, suk ratelį“, kurį organizuoja Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenė. Smagu bus prisiminti džiugias festivalio akimirkas nuotraukų parodoje, kuri vyks Visagino kultūros centro „Draugystės“ renginių salėje.

Patyrę šventės bendrumo jausmą, šokio sūkuryje linksminsis visi. Norisi tikėti, kad festivalyje pasėta meilės sėkla liaudies muzikai subujos mažose vaikų širdelėse ir išaugs į didelę meilę gimtajam kraštui, Tėvynei.

 

Šiais metais lietuvių liaudies šokių ir

ratelių festivalis „Suk, suk ratelį“

skirtas Tautinio kostiumo metams.

Festivalio tikslas – skleisti ir puoselėti tautinio ir kultūrinio tapatumo ir pilietiškumo ugdymą.

Šis festivalis jau šeštasis.

Svečių ir dalyvių iš Utenos, Zarasų, Švenčionių ir Visagino

lauksime gegužės 3 dieną 11 val. Visagino kultūros centro

„Draugystės“ renginių salėje.

 
 
ŽINUTĖ APIE VAIKŲ VELYKĖLES (2017-04-20)

Rid rido, margučiai

Rainelėm dėmėti,

Svogūnais dažyti,

Vašku pažymėti.

 

Rid rido raudoni,

Geltoni, žali...

O nuotaika mūsų

Kaip niekad žvali!

(Martynas Vainilaitis)

 

Velykėlių šventė prasidėjo trumpu spektakliuku. Kiškiai Ilgaausis ir Žvairys linksmai nuteikė vaikučius pramogėlei. Į duris pasibeldė ir Velykė su pilnomis pintinėlėmis margučių.

Veikla buvo labai įvairi. Ugdytiniai minė Velykės mįsles, o už teisingus atsakymus gavo dovanų margučių. Visus sudomino sakmė „Kodėl dažo kiaušinius“. Labai noriai vaikai sutiko padėti išmarginti didelius, iš popieriaus iškirptus kiaušinius. Auklėtojos ir vaikučiai buvo labai išradingi, todėl „margučiai“ išėjo labai gražūs. Ilgaausis ir Žvairys pamokino, kaip teisingai „mušti“ kiaušinius. Atsirado daug norinčių išbandyti savo margučių stiprumą. Per Velykas pakabinamos sūpynės, kad vaikai galėtų pasisupti. Linksmieji kiškiai „supo“ vaikučius. Visi buvo patenkinti, vaikai šoko ir žaidė. Priešmokyklinės grupės „Ąžuoliuko mokyklėlė“ ugdytiniai padainavo dainelę „Riedėkit, margučiai“, o visi dalyviai linksmai pritarė. Margučių ridenimo varžybomis užbaigėme pramogėlę.

plačiau
 
ŠILTUKAS (2017-04-12)

Priešmokyklinio ugdymo grupės „Ąžuoliuko  mokyklėlė“ ugdytiniai balandžio mėnesį dalyvavo prekybos centro IKI socialinės atsakomybės projekte.

plačiau
 
TRAMTATULIS 2017 (2017-03-27)

Įvyko Lietuvos vaikų ir moksleivių  lietuvių liaudies kūrybos  konkurso TRAMTATULIS 2017 miesto ir regioninis etapai.

plačiau
 
„VEIKSMO SAVAITĖ BE PATYČIŲ 2017“ (2017-03-27)

Kovo 20-26 dienomis Visagino vaikų lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" prisijungė prie Veiksmo savaitės Be patyčių 2017.

plačiau
 
TARPTAUTINĖ IR TARPREGIONINĖ KONFERENCIJA (2017-03-21)

 

2017 m. kovo 18 dieną Dagdoje  (Latvija) vyko II tarptautinė ir VII tarpregioninė pasidalinimo patirtimi pedagoginė konferencija „Moksleivių kompetencijų vystymosi galimybės ugdymo ir auklėjimo procese“.

plačiau
 
SKAITOVŲ KONKURSAS „SKAMBĖKIT, ŽODELIAI, IŠ VISOS ŠIRDELĖS“ (2017-03-11)

Senolė žemė žydi

Vaivorykštės spalva

Visų gražiausias žiedas

Gimtinė LIETUVA.

 

Gražiai pragydo paukštė,

Virš gojų lėkdama.

Įsiklausyk - tai gieda

Gimtinė LIETUVA.

/Aldona Elena Puišytė/

 

Skambiais žodžiais vaikai paminėjo kovo 11-ą, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Muzikos salėn vaikai susirinko pasipuošę geltonai, žaliai, raudonai. Spalvos simbolizavo Lietuvos vėliavą.

plačiau
 
ŽIEMOS LINKSMYBĖS (2017-03-09)

Visagino vaikų lopšelio-darželio Ąžuoliukas Bitučių grupės vaikučiai ir auklėtojos dalyvavo piešinių konkurse „Žiemos linksmybės“.

 

 

 

plačiau
 
„MOKI ŽODĮ – ŽINAI KELIĄ“ (2017-03-04)

Kovo 3 d. „Ąžuoliuko mokyklėlės” ugdytiniai varžėsi draugiškoje viktorinoje su lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis” „Žvaigždučių“ grupės ugdytiniais.

plačiau
 
„MARGASPALVIAI ŽODŽIŲ RAŠTAI“ (2017-03-02)

Šių metų kovo 1 d. Visagino lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ vyko „Ąžuoliuko mokyklėlės“ ugdytinių bei jų tėvų renginys „Margaspalviai žodžių raštai“, kurio tikslas ne tik siekti prasmingo bendravimo bei bendradarbiavimo su ugdytinių šeimomis, bet ir gilinti suvokimą apie lietuvių kalbos savitumą, ugdyti meilę ir pagarbą lietuviškam žodžiui.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   >  >>