į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
KALĖDŲ BELAUKIANT (2016-12-22)

Kalėdinių švenčių belaukiant, visi tikimės stebuklų... Mūsų lopšelio-darželio vaikučiams stebuklai prasidėjo apsilankymu Kalėdiniame autobusiuke. Gruodžio 14 d. priešmokyklinių ir vyresniųjų grupių vaikučius pasitiko autobusiuko šeimininkė Asta. Ji maloniai pakvietė į vidų. Vaikai apžiūrėję autobusiuką sėdosi klausyti pasakos. Jie buvo pakerėti autobusiuko papuošimais ir vis sakė „Oi kaip čia gražu“. Po keleto dienų atvažiavo vaikų teatras „Drakoniukas“ ir visus darželio vaikučius pakvietė į Kalėdinę šventę, kurioje Kalėdų senelis visiems vaikučiams dalino dovanas.

plačiau
 
KALĖDINĖS ŠVENTĖS PRASIDĖJO

Kaip gera laukt Kalėdų...Šventinė nuotaika tiesiog tvyro ore ir tu žinai - jau netrukus, jau greitai - įvyks kai kas ypatingo ir magiško.

Džiaugsmu ir pakilia nuotaika žiemos šventės pripildo kiekvieną, tačiau labiausiai jų laukia vaikai. Atėjus metui miegoti, vaikai kuria planus, kaip jiems neužmigus, kad pamatytų Kalėdų senelį su maišu, pilnu dovanų...

plačiau
 
EGLUČIŲ PARKO KŪRIMO DALYVIAI (2016-12-12)

Šventinę nuotaiką kūrėme kartu.

plačiau
 
„ĄŽUOLIUKO MOKYKLĖLĖ“ PAS KAKĘ MAKĘ (2016-12-01)

Jau daugelį metų „Ąžuoliuko mokyklėlė“ glaudžiai bendradarbiauja su Visagino  viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus darbuotojomis. Kartu organizuojame bendras parodas, pramogas, šventes.  Vaikai jau mokslo metų pradžioje įsigijo skaitytojų korteles ir su malonumu eina į biblioteką. Spalio mėnesį bibliotekoje vyko piešinių paroda „Mano draugas – Rudenėlis“.

plačiau
 
SVARBI INFORMACIJA TĖVELIAMS DĖL VAIKO BRANDUMO ĮVERTINIMO (2016-11-28)

DĖL VAIKŲ BRANDUMO ĮVERTINIMO

 
 
INFORMACIJA (2016-11-23)

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato veiklos skyrius informuoja, kad vykdant policijos komisariato veiklos organizavimo pakeitimus, Visagino savivaldybės teritorija suskirstyta į dvi prižiūrimas teritorijas.

Visagino vaikų lopšelį-darželį „Ąžuoliukas“ prižiūri Utenos apskrities VPK  Visagino PK  vyriausioji tyrėja Ilona Petkevič, adresu Veteranų g. 13, 122 kab., tel. 8 386 50477, mob. tel. 8 683 38075, el.paštas ilona.petkevic@policija.lt.

 
 
LINKSMIEJI MOLIŪGĖLIAI (2016-11-21)

Moliūgėlių parodėlės darbeliai buvo eksponuojami ant palangių pirmame ir antrame aukšte, einant į „Pelėdžiukų mokyklėlės“ grupę. Dekoratyviniai moliūgėliai įgavo „veidukus“ ir „pasipuošė“ šypsenėlėmis.

plačiau
 
GELTONO KASPINO DIENA (2016-11-18)

   Lapkričio 19 d. vaikų lopšelyje-darželyje paminėjome Smurto prieš vaikus prevencijos dieną. Visose grupėse švietė geltona spalva ir nuotaikingi vaikai draugiškai žaidė. Vyresnieji vaikai kalbėjo apie draugystę ir gerą elgesį, apie pagalbą ir užuojautą, kūrė įvairius darbelius, kuriuose atsispindėjo draugiški tarpusavio santykiai.

plačiau
 
„GERA DARYTI GERA“ (2016-11-16)

Kiekvienas savyje turime daug neišdalinto gerumo. Geras žodis, geri poelgiai moko atsakomybės už save ir kitą, dėmesio kitam, rūpesčio ir meilės artimiausiai aplinkai ir pasauliui.

Tai prasideda dar darželyje. Leiskite jums pristatyti 5 metų Titą Šadrincevą, lankantį Visagino miesto vaikų lopšelį-darželį „Ąžuoliukas“ „Volungėlių“ grupę. Šiltas žodis, šypsena, jaukus bendravimas... atrodo, nieko nekainuoja, bet daug perka. Būtent toks ir yra Titas, mokantis pradžiuginti draugus mažomis smulkmenomis. Jis ir paskatino susimąstyti kaip svarbu, daryti gerus darbelius, dovanoti džiaugsmą, pamaloninti aplinkinius.

plačiau
 
VARŽYBOSE IŠKOVOJOME III –ĄJĄ VIETĄ

Spalio 26 dieną puikiai nusiteikusi „Pelėdžiukų mokyklėlės“ žaidėjų ir sirgalių komanda  vyko į priešmokyklinukų  varžybas „Futboliuko fiesta“.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   >  >>