į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
PAŽINTINĖ KELIONĖ Į CIJONU KAIMĄ (2019-05-08)

Ankstų rytą saulutė džiugino savo spinduliais. Tą gražų rytą priešmokyklinių grupių vaikai važiavo į Cijonų kaimą, Ignalinos rajone. Čia mus pasitiko pelėda, kuri pakvietė kartu praleisti laiką.

plačiau
 
VISOS GĖLĖS ŽYDI MAMOMS

Šį savaitgalį šypsenomis pražys visos gatvės, nes sekmadienis – MAMOS diena.

Mama atiduoda savo jėgas, kad vaikai užaugtų sveiki ir stiprūs. Mama atiduoda savo tvirtybę, kad sūnūs būtų atkaklūs, o dukros išdidžios ir švelnios.

Išsigandai, suskaudo kas – bėgi pas mamą. Prisiglaudei prie Mamytės – ir ramu, ir gera...

plačiau
 
VAIKŲ VELYKĖLĖS (2019-05-26)

   „Bitučių“ grupės vaikai linksmai užbaigė velykinių švenčių laikotarpį. Šventos Velykos - gražiausia pavasario šventė. Tai ne tik bundanti gamta, bet ir margučių dažymas.

plačiau
 
SAULUTĖ BUDINA VISUS

Pavasario saulė prašvito meiliai

Ir juokiasi, širdį vilioja,

Pakilo į dangų aukštai vieversiai,

Čirena, sparneliais plasnoja...

 

Pirmųjų gėlių grožiu gėriesi, kvapią sulą gurkšnoji ir pašto balandžiais visiems skelbi žinią: Tikras Pavasaris!!!  Šis metų laikas mus žavi spalvomis ir atbundančia gamta.

plačiau
 
SUSITIKIMAS BIBLIOTEKOJE

SUSITIKIMAS BIBLIOTEKOJE SU RAŠYTOJU MARIUMI MARCINKEVIČIUMI

plačiau
 
AKCIJA „MANO ŠV. VELYKŲ MEDIS“ (2019-04-17)

Vaikų lopšelio-darželio "Ąžuoliukas" vaikai šiandien prisijungė prie akcijos „Mano Šv. Velykų medis“. Akcijoje dalyvavo visų grupių vaikai. Vaikams talkino tėveliai, auklėtojos. Papuošti medį įvairiausiais kiaušinukais, kabinti juos ant šakelių padėjo darželio direktorė, kiemsargė Lina, auklėtojų padėjėjos ir auklėtojos.

plačiau
 
LIETUVIŲ LIAUDIES ŠOKIŲ IR RATELIŲ FESTIVALIS „SUK, SUK RATELĮ 2019“

Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenė balandžio 4 d. jau septintą kartą organizavo respublikinį vaikų šokių ir ratelių festivalį „Suk, suk ratelį“. Jame dalyvavo mažieji šokėjėliai iš Utenos lopšelio-darželio „Voveraitė“, Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos, Švenčionių lopšelio-darželio „Gandriukas“, Visagino ikimokyklinio ugdymo mokyklų bei Salako teritorinio padalinio vaikų folkloro kolektyvas „Saulala“, Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos, Visagino „Verdenės“ gimnazijos pradinių klasių mokinių šokių kolektyvai. Dalyvius linksmino Visagino Č. Sasnausko menų mokyklos „Bernų“ kapela ir Visagino kultūros centro kapela „Samanyčia“. Iš viso – 134 dalyviai.

plačiau
 
SPORTINĖS PRAMOGOS SU TĖVELIAIS „ĄŽUOLIUKO MOKYKLĖLĖS“ IR „PELĖDŽIUKŲ MOKYKLĖLĖS“ GRUPĖSE

Tėvų domėjimasis vaikų veikla skatina vaikų motyvaciją labiau įsitraukti į ugdymo(si) procesą. Vaikai tampa veiklesni, smalsesni, o tai tiesiogiai siejasi su geresniais jų pasiekimais. Aktyvus tėvų dalyvavimas vaikų ugdyme(si) tiesiogiai veikia vaikų savivertę ir skatina pasitikėjimą savimi. Tėvai, dalyvaudami vaikų ugdyme(si) įgyja žinių apie vaikų gebėjimus, ugdomas kompetencijas, susipažįsta su įstaigos aplinka. Tai skatina tėvų diskutavimą apie tai, ką reiškia „ugdymas orientuotas į vaiką“, apie vaiko individualumą, pomėgius, kad kiekvienas vaikas darželyje gerai jaustųsi ir sėkmingai augtų.

plačiau
 
SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO BE PATYČIŲ 2019

Kovas - sąmoningumo didinimo mėnuo Be Patyčių 2019. Prisijungėme prie akcijos ir organizavome veiksmo savaitę be patyčių 2019, kuriuos bendra grupių veiklos tema - „Pasidalinkime draugyste“. Veiklos tikslas: ugdyti pozityvius vaikų bendravimo ir problemų sprendimo gebėjimus, užkertant kelią priekabiavimui ir patyčioms.

plačiau
 
MOKAUSI MYLĖTI TAVE, LIETUVA (2019-02-22)

Lietuvos gimtadienis - diena, kai per įvairias veiklas galime paaiškinti vaikams, kas yra mūsų Tėvynė,  supažindinti su jos simboliais, tradicijomis.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   >  >>