į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
DALINKIME ŠILUMĄ VIENI KITIEMS (2015-12-17)

Kaip ir kiekvienais metais prieš Kalėdas lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ugdytiniai su muzikos mokytoja Inga Cicėniene ir auklėtojomis Jūrate Juršiene, Rita Skromniene ir Laima Umbrasiene aplankė senelius Visagino socialinių paslaugų centre. Vaikų koncertas „Dalinkime šilumą vieni kitiems“ buvo skirtas centro gyventojams. Lopšelio-darželio bendruomenės bendradarbiavimo tikslas - mokyti vaikus apsižvalgyti aplink, pamatyti meilės, dėmesio ir pagalbos laukiančius senolius, juos pakalbinti, paguosti ar tiesiog pabūti su jais.

plačiau
 
AKCIJA „BŪK MATOMAS“ (2015-12-09)

2015 m. gruodžio 9 d. lopšelio-darželio ugdytiniai ir darbuotojai dalyvavo akcijoje BŪK MATOMAS.

 

 

plačiau
 
DAINŲ FESTIVALIO „ŠYPSENĖLĖ“ DALYVIAI (2015-12-03)

         2015 m. gruodžio 3 d. "Nykštukų" grupės ugdytinės Aušrinė Gudaitė ir Patricija Gyulbuaghyants su mokytoja Inga Cicėnienė dalyvavo lopšelyje-darželyje "Auksinis raktelis" dainų festivalyje "Šypsenėlė", kuris buvo ikimokyklinių įstaigų konkurso "Dainų dainelė" savivaldybės turas.

plačiau
 
VAKARONĖ „MUMS SMAGU, KAI MES VISI KARTU“ (2015-11-19)

Geranoriška šeimos ir pedagogų sąveika – viena pagrindinių sąlygų nulemiančių vaiko ugdymosi sėkmę, todėl šeima ir pedagogai turėtų tapti ugdymo partneriais.

Pedagogai turėtų pasistengti atskleisti išskirtinius vaiko šeimos narių gebėjimus ir interesus ir sugalvoti, kuo tai galėtų būti naudinga bendrai veiklai. Kuo daugiau dalyvavimo grupės veikloje ir vaiko ugdymo(si) procese būdų pasiūlys pedagogas, tuo bus didesnė tikimybė, kad pavyks rasti kalbą su visų vaikų tėvais.

plačiau
 
EKSKURSIJA Į "VISAGINO LINIJĄ" (2015-11-10)

        Visi žinome posakį, kad geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti. Esame daug girdėję apie Visagine esančią didžiulę gamyklą, kurioje gaminami baldai. Daug girdėję, tačiau galimybės pamatyti neturėjome. Pagaliau šiais metais mums labai pasisekė, nes  mūsų grupės ugdytinės Ugnės tėveliai vadovauja šiai įmonei. Jų dėka, lapkričio 10 d. „Ąžuoliuko mokyklėlės“ vaikučiai, lydimi geranoriškai nusiteikusių kelių ugdytinių tėvelių, didžiuliu autobusu vyko į UAB „Visagino linija“.

plačiau
 
KONFERENCIJA "KNYGA - VEIKSMINGA PRIEMONĖ VISAPUSIŠKAM VAIKO UGDYMUI BEI UGDYMUISI (2015-10-27/28)

Spalio 27-28 dienomis lopšelyje-darželyje vyko konferencija „Knyga – veiksminga priemonė visapusiškam vaiko ugdymui bei ugdymuisi“. Konferencija buvo skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams.

 

plačiau
 
PARODA "RUDUO SENAM BATE" (2015-10-29)

„Žvaigždučių“ grupės vaikų, tėvų ir auklėtojų surengta paroda „Ruduo senam bate“ žavi visus aplankiusius parodą.

plačiau
 
MUZIKINĖS ŠVENTĖS AUKSINIS RUDENĖLIS" DALYVIAI (2015-10-27)

2015 m. spalio 27 d. Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ „Ąžuoliuko mokyklėlės“ ugdytinės dalyvavo Utenos rajoninėje muzikinėje šventėje „Auksinis rudenėlis“.

Jau trečią kartą lopšelio-darželio ugdytiniai dalyvauja šioje šventėje. Utenos vaikų lopšelį-darželį „Voveraitė“ ir Visagino vaikų lopšelį-darželį „Ąžuoliukas“ sieja kūrybiškas bendradarbiavimas.

 

plačiau
 
KONFERENCIJA

2015 m. spalio 27 ir 28 dienomis lopšelyje-darželyje vyks konferencija 

 

"Knyga – veiksminga priemonė visapusiškam

 

vaiko ugdymui bei ugdymuisi"

 

Konferencijos dalyviai dalinsis patirtimi, aptars knygos skaitymo naudą vaiko raidai.

 

Dalyviai: ikimokyklinių įstaigų pedagogai, pradinių klasių mokytojai, psichologai, bibliotekos darbuotojai.

 
 
JUDEJIMO SAVAITĖ (2015-09-22)

Lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenė yra aktyvi sveikos gyvensenos propaguotoja. Kiekvieną rytą mankštinamės, sportuojame salėje ir kieme, organizuojame sportines varžybas, šventes kartu su ugdytinių tėveliais.

Kasdienis mūsų gyvenimas turi būti kupinas judėjimo džiaugsmo, tik tada mes  išties pajusime kaip jaučiasi ir gyvena sveikas žmogus.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   >  >>