į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
SOCIALIZACIJOS PROJEKTAS VAIKŲ VASAROS UŽIMTUMUI

Pramogų šalis 2016

Birželio 6 d. įvyko smagus ir triukšmingas stovyklos atidarymas, kurios dalyviai - būsimieji priešmokyklinukai - „Šypsenėlių“ ir „Nykštukų“ grupių vaikai. Dvi stovyklos savaites pramogavome, keliavome, žaidėme, sportavome, vyko smagūs, nuotaikingi renginiai. Susipažinome su Zarasų m. apylinkėmis, apsilankėme Šlyninkos malūne, dalyvavome edukacinėje programoje. Daug įspūdžių paliko išvyka į Visagino Sporto centrą, kuriame vaikai šokinėjo ant batuto, išbandė akrobatinį takelį, porolono duobę. Gilinant sveikatingumo žinias, bendravome su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste. Su lopšelio-darželio muzikos mokytoja linksminomės šokdami lietuvių liaudies šokius, ratelius.

plačiau
 
AŠ UŽ LIETUVĄ (2016-06-03)

Pilietinis projektas Aš už Lietuvą! pirmasis pasitinka mūsų valstybės atkūrimo šimtmetį. Jo idėja – padovanoti po gerą darbą savo šaliai ir taip drauge kurti šaunesnę Lietuvą.

Projekto „Aš už Lietuvą! tikslai yra padėti išreikšti pilietiškumą konkrečiais veiksmais, populiarinti savanorystę suteikiant jai naujo žavesio.

 

Kvietimas. Kviečiame padėti išdažyti vaikų žaidimų aikštelių pavėsines.

Kodėl verta įsitraukti?

Turime rūpintis savo vaikais, kad jų vaikystė prabėgtų estetiškoje ir meninėje aplinkoje. sukursime aplinką, kuri skatins vaikų socialinės, pažinimo, meninės ir kitų raidos sričių tobulėjimą.

Kokia nauda bendruomenei?

Susitelks bendruomenė, bus sukurta estetiška aplinka.

Kaip pasiruošti, ką atsinešti?

Turėti darbo rūbus, dažų, teptukų, volelių, gerą nuotaiką ir kūrybiškas idėjas.

 
 
UŽ SAUGIĄ LIETUVĄ (2016-06-03)

Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ bendruomenė prisijungė prie Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės paskelbtos kampanijos „Už saugią Lietuvą“.

Pasak prezidentės, visi kartu galime pakeisti Lietuvos veidą, padaryti gyvenimą Lietuvoje saugesnį ir šviesesnį.

 
 
„GERUMO GĖLIŲ VAIVORYKŠTĖ“ (2016-05-25)

Gegužės mėnuo – mėnuo be smurto prieš vaikus. Gegužės 25 dieną minima Tarptautinė dingusių vaikų diena.

 

plačiau
 
AKCIJA ,,GEGUŽĖ – MĖNUO BE SMURTO PRIEŠ VAIKUS“

    Vaikų lopšelis-darželis "Ąžuoliukas", siekdama formuoti antismurtinius veiksmus, kaip ir kasmet dalyvauja akcijoje „Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus“. 

 

 

plačiau
 
INFORMACIJA BŪSIMŲ PRIEŠMOKYKLINUKŲ TĖVAMS

2016 m. kovo 31 d. Visagino savivaldybės sprendimu Nr. TS-47 nustatytas priėmimo laikas į Visagino ikimokyklinio ugdymo įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupes nuo 2016 m. balandžio 4 d. iki 2016 m. liepos 25 d.

Prašome teikti prašymus į priešmokyklinio ugdymo grupes. Vaikams lankantiems lopšelį-darželį pildyti prašymo formą „Prašymas ugdyti vaiką pagal priešmokyklinio ugdymo programą“, vaikams nelankantiems lopšelio-darželio pildyti prašymo formą „Prašymas priimti vaiką į lopšelį-darželį“.

Prašymų formas galite rasti lopšelio-darželio internetinėje svetainėje www.visaginoazuoliukas.lt arba kreiptis į lopšelio-darželio sekretorę-archyvarę.

Prašymai priimami sekretorės-archyvarės kabinete.

Informacija teikiama tel. (8 386) 74 798, 72 470, 71 484.

 

Pridedame Lietuvos Respublikos švietimo ir moklso ministerijos parengtą informaciją „Priešmokyklinis. Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus“.

 
 
SVEIKUOLIŲ KALVĖ (2016-05-06)

Lopšelio–darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinių grupių, „Pelėdžiukų mokyklėlės“ ir „Ąžuoliuko mokyklėlės“, vaikai gegužės 6 dieną su dviračiais ir paspirtukais skubėjo į „Žiburio“ pagrindinės mokyklos stadioną.

plačiau
 
TEATRO FESTIVALIO DALYVIAI (2016-04-25)

Geri ir blogi veikėjai, liūdni ir linksmi nuotykiai, bėdos ir džiaugsmai padeda vaikui suvokti, kad gyvenimas nėra vienpusiškas. O pasakos pabaiga parodo, kaip jiems dera elgtis. Už melą, blogį ir tinginystę baudžiama, o už teisingumą, drąsą ir gerumą – atlyginama. Pasakos turi aiškią pradžią, veiksmų seką ir pabaigą. Ji – tarsi atskiras pasaulėlis, į kurį pasinėrę atitolstame nuo kasdienybės...

plačiau
 
EKSKURSIJA Į MUZIEJŲ

„Šypsenėlių“ grupė balandžio 18 d. aplankė Visagino Verdenės“ gimnazijos etnografijos ir istorijos muziejų.

plačiau
 
MAŽIEJI GAMTOS BIČIULIAI

Balandis, kaip įprasta, vadinamas švaros mėnesiu. Jau šį savaitgalį sukrus ir maži ir dideli – skubės į akciją „DAROM“.  Tačiau dar nesulaukę savaitgalio, pirmadienio rytą, „Ąžuoliuko mokyklėlės“ ugdytiniai puikiai nusiteikę, lėkte išlėkė į darželio kiemą su šūkiu „Labas rytas, miela gamta, šiandien darom kieme tvarką!“ . Lauke jau laukė darbingai nusiteikę „Pelėdžiukų mokyklėlės“ bei „Nykštukų“ grupės mažieji gamtos mylėtojai. Į talką atėjo ir buvę lopšelio-darželio auklėtiniai, dabar jau 1-ų klasių mokiniai, su mokytojomis D. Abramovičiene ir I. Gaidiene.

plačiau
 
<<  <  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   >  >>