į pradžią turinys susisiekite  
Naujienos
GELTONOJO KASPINO DIENA (2018-11-19)

Kiekvienais metais lapkričio 19 diena minima pasaulinė smurto prieš vaikus prevencijos diena. Mūsų vaikų lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“ ši diena jau tapo tradicija. Visus bendruomenės narius: vaikučius, jų tėvelius, auklėtojas ir kitus darbuotojus kvietėme prisijungti prie šios akcijos, pasipuošiant geltonu kaspinėliu, nes šios dienos simbolis yra geltonas kaspinas.

Visos grupės pasipuošė klevo lapais su prasmingais žodžiais ant jų, kuriuos užrašė vaikų tėveliai. Mintys apie meilę vaikams, apie auklėjimą, apie bendravimą privertė visus suklusti ir paskaičius susimąstyti. Darželio darbuotojai taip pat papuošė medį klevo lapais su gražiausiais žodžiais apie vaikus, draugiškais palinkėjimais, padėkomis vaikams, tėvams.

Auklėtojos ryte vaikams skaitė kūrinėlius apie draugystę, juos aptarė, kalbėjosi, žaidė žaidimus. Visą savaitę su vaikais mokinsimės eilėraštukus apie draugystę, vyks kūrybinė veikla „Dovana draugui“, užbaigsime savaitę linksma švente „Suvykime draugystės kamuoliuką“.

Savaitinių renginių ir žaidimų metu vaikai įgys žinių apie gero elgesio taisykles, apie lygias teises, supras, kad reikia pagelbėti mažesniam ar silpnesniam draugui.

Visiems dėkojame už akcijos palaikymą. Mums visiems gera ir smagu būryje linksmų draugų.