SVEIKINIMAS SU TARPTAUTINE MOKYTOJŲ DIENA

Ruduo…skaisčios ir didelės rugsėjo žvaigždės, miškais ir paupiais braidantis rūkas, kaip sidabrinių voratinklių raštai ryto rasos išpraustose žolėse – tai dar vienas nužydėjusios vasaros šypsnys. Atrodo, vakar išgyvenome Rugsėjo 1-osios jaudulį, o šiandien eidami per lapų spalvų margumyną, norime išsakyti pačius prasmingiausius žodžius, Jums, mielos pedagogės.

Dėkojame už Jūsų gerumą, gebėjimą kasdien atrasti kažką nepaprasta ir įdomaus ir tuo nepaprastumu sudominti visus. Linkime Jums stiprybės, kantrybės, profesinio pasididžiavimo, gražių siekių. Ir toliau skleiskite, šilumą, gėrį, jaukumą. Su mokytojų diena.

 

Lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ direktorė

 

 

 
 
IŠVYKA Į VISAGINO POLICIJOS KOMISARIATĄ (2019-09-26)

Rugsėjo 24 dieną „Pelėdžiukų mokyklėlės“ ir rugsėjo 26 dieną „Ąžuoliuko mokyklėlės“ ugdytiniai lankėsi Visagino policijos komisariate. Kieme pamatėme policijos automobilius. Mus pasitiko pareigūnė. Ji pakvietė vaikus prie vieno iš stovinčių policijos automobilių. Vaikai galėjo pasėdėti prie vairo, kalbėti į mikrofoną, apžiūrėti automobilį iš vidaus, klausėsi automobilio sirenos.

plačiau
 
PARODA „GRAŽUOLIAI MOLIŪGAI“ 2019-09-26

Priešmokyklinio ugdymo pedgogė Jūratė Juršienė kartu su savo Ąžuoliuko mokyklėlės ugdytiniais surengė linksmą moliūgų parodėlę. Vaikai kūrė, fantazavo, stengėsi atlikti darbą iki galo.

 

plačiau
 
KVIEČIAME Į ŽINIŲ FESTIVALĮ

KVIEČIAME Į ŽINIŲ FESTIVALĮ !!!

 

 

plačiau
 
RUGSĖJIS JAU ČIA PAT

Palengva, nejučia
Su rudens spalva ir rudenio vėjais
Žolynų gyvybę vėsa palytėjęs,
Su astrų, kardelių, jurginų žiedais ir gervių klyksmu,
Prie kiekvieno iš mūsų sustoja Rugsėjis...

Mieli lopšelio-darželio pedagogai, tėveliai, nenumaldomai artėja naujų mokslo metų pradžia, sukviesianti visus lopšelio-darželio vaikučius po vasaros atostogų. Labai, labai laukiame ir mažylių, ir vyresnėlių.
Šiemet, Visagine, Rugsėjo 1 d. (sekmadienį), nuspręsta organizuoti „Žinių festivalį“. Į šį renginį pakviesti ir mūsų lopšelio-darželio priešmokyklinukai, t. y. buvusių „Nykštukų“ ir „Boružėlių“ grupių vaikučiai. Festivalio pradžia 13:30 val., miesto stadione.
Jūsų ir mūsų priešmokyklinukų lauksime rugsėjo 1 d. (sekmadienį), 12:55 val. prie Kultūros centro „Draugystės“ salės, nes 13:00 val., draugiškai su visų Visagino lopšelių-darželių priešmokyklinukais žygiuosime į stadioną.
Visus kitus lopšelio-darželio tėvelius su vaikučiais, prašome rinktis stadione nuo 13:00 val. ir šiltai pasitikti atžygiuojančius.
Iki susitikimo! Linkime Jums geros nuotaikos ir spalvingų akimirkų!

 
 
SKELBIMAS

VISAGINO VAIKŲ LOPŠELIS-DARŽELIS „ĄŽUOLIUKAS“ SKELBIA ATRANKĄ LOGOPEDO PAREIGOMS UŽIMTI

 
 
ĮGYVENDINTAS VAIKŲ SOCIALIZACIJOS PROJEKTAS (2019-06-21)

Socializacija – aktyvus procesas, vykstantis visuomenėje pačiam vaikui dalyvaujant, bendraujant su kitais. Pats aktyviausias socializacijos procesas vyksta vaikystėje. Būtent šiuo laikotarpiu vaikas perima pagrindinius socialinius įgūdžius.

plačiau
 
PRAMOGU ŠALIS 2019

Visagino vaikų lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ 2019 m. birželio 3 d. pradeda įgyvendinti socializacijos projektą „Pramogų šalis“. Projektas finansuojamas Visagino savivaldybės biudžeto ir Visagino vaikų lopšelio-darželio biudžeto lėšomis. 

plačiau
 
PIEŠIU ANT AKMENUKŲ (2019-05-22)

Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose, niekas taip greit nedžiūsta, kaip vaiko ašaros, niekas taip nepasotinamas, kaip vaiko noras sužinoti, pažinti...(A. Baltrūnas)

plačiau
 
ŠOKIO DIENOS ŠVENTĖ (2019-05-21)

Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ šokių rateliui „D-Dance“ jau 20 metų vadovauja Danutė Fazilova. Gegužės 20 ir 21 dienomis vadovė sukvietė tėvelius į šokio dienos šventę. Kiekvieną kartą tėvelius žavi vaikų šokiai ir neišsenkantis vadovės tikėjimas vaikų jėgomis, kūrybiškumas ir sugebėjimas, padedantis išpildyti vaikų svajones.

plačiau
 
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   >  >> spausdinti