į pradžią turinys susisiekite  
Grupės

2017-2018 MOKSLO METAI

 

Grupės pavadinimas,
vaikų amžius

Auklėtojos vardas, pavardė

Išsilavinimas, kvalifikacinė kategorija

Auklėtojos padėjėjos vardas, pavardė

Išsilavinimas

Grupė Nr. 1 „Pagrandukai“
Nuo 1 metų iki pradinio ugdymo pradžios

Violeta Svikščienė

Aukštasis, vyresniojo
auklėtojo  k. k.

Aldona Kėkštienė

Spec. vidurinis

Lida Aksionova

Spe. vidurinis, vyresniojo auklėtojo k. k.

Grupė Nr. 3
„Nykštukai“

Nuo 3 metų iki pradinio ugdymo pradžios

Nadežda Kardelienė

Spec. vidurinis, auklėtojo k. k.

Audronė Šuminienė

Vidurinis-profesinis

Regina Luniova

Spec. vidurinis,
auklėtojo k. k..

Grupė Nr. 4
„Bitutės“

Nuo 3 metų iki pradinio ugdymo pradžios

Daiva Derenčiūtė

Spec. vidurinis,
vyresnijo

auklėtojo  k. k.

Audronė Vaičienė

Vidurinis

Daiva Bileišienė

Spec. vidurinis,

vyresniojo

auklėtojo k. k.
 

Grupė Nr. 5
„Volungėlės“

3--4 metų

Jūratė Juršienė

Aukštasis, auklėtojo metodininko k. k.

Dalia Žežickienė

Spec. vidurinis

Daiva Bileišienė

Spec. vidurinis,
vyresniojo

auklėtojo k. k.

Grupė Nr. 6
Drugeliai“

5-6 metų

Irena Vaiciukevič

Aukštasis,

 auklėtojo k. k.

Inga Kondratavičienė

Profesinis

Asta Skutkevičienė

Spec. vidurinis,
vyresniojo

auklėtojo k. k.

Grupė Nr. 9
„Kiškučiai“

Nuo 1 metų iki pradinio ugdymo pradžios 

Asta Mainelienė

Aukštasis, auklėtojo metodininko k. k.

Birutė Treigienė

Profesinis

Regina Luniova

Spec. vidurinis, 
auklėtojo k. k.

Grupė Nr. 10
„Mažyliai“

Nuo 1 metų iki pradinio ugdymo pradžios

Rita Skromnienė

Spec. vidurinis,

vyresniojo auklėtojo k. k.

Birutė Vaitkevičienė

Vidurinis

Laima Umbrasienė

Spec. vidurinis,
auklėtojo k. k.

 

 

Grupė Nr. 11
„Žvaigždučių“

3-4 metų

Jūratė Briskmanienė

Aukštasis,
auklėtojo

metodininko k. k.

Viktorija Baldina

Profesinis

Lida Aksionova

Spec. vidurinis, vyresniojo
auklėtojo k. k.

Grupė Nr. 12
„Šypsenėlių“

Nuo 3 metų iki pradinio ugdymo pradžios

Marytė Nikolajeva

Aukštasis,
vyresniojo

auklėtojo k. k.

Janė Karlienė

Profesinis

Laima Umbrasienė

Spec. vidurinis,
auklėtojo k. k.

Grupė Nr. 13
„Ąžuoliuko mokyklėlė“

priešmokyklinio ugdymo

Renata Šeibokienė

Aukštasis,
auklėtojo

metodininko k. k.

Valentina Braziulienė

Profesinis

Dangira Sadovnikaitė

Aukštasis,
auklėtojo k. k.

Grupė Nr. 14
„Pelėdžiukų mokyklėlė“

priešmokyklinio ugdymo

Violeta Liškevičienė

Aukštasis,
auklėtojo

metodininko k. k.

Lijana Steikūnienė

Spec. vidurinis

Alina Gvozdeva

Aukštasis,
auklėtojo k. k.